Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Krakowskie Przedmieście 21/23
00-071 Warszawa

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 42 10 130
fax: + 48 22 42 10 241
e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 42 10 189
e-mail: rzecznik@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Grand Off 2017

logo festiwalu Grand Off

Grand Off 2017

27 listopada 2017    
W dniach 27 listopada - 4 grudnia 2017 roku w Warszawie odbędzie się 11. festiwal Grand Off Najlepsze Niezależne Krótkie Filmy Świata. Wydarzenie jest współfinansowane przez PISF. 

POLECANE

Grand Off 2017

W dniach 27 listopada - 4 grudnia 2017 roku w Warszawie odbędzie się 11. festiwal Grand Off Najlepsze Niezależne Krótkie Filmy Świata. Wydarzenie jest współfinansowane przez PISF. 

Festiwal Grand Off zaprasza na 11. święto niezależnego światowego kina w Polsce. Podczas sześciu dni widzowie zobaczą kilkadziesiąt filmów z całego świata.

Nominacje do nagród w 11 kategoriach 

Filmy, biorące udział w festiwalu, są nominowane do nagród Grand Off w 11 kategoriach: reżyseria, scenariusz, zdjęcia, montaż, aktor, aktorka, fabuła, dokument, animacja, scenografia, film polski. W tym roku do konkursu nadesłano prawie 4000 zgłoszeń ze 123 krajów świata. Selekcję filmów przeprowadzili członkowie Kapituły Grand Off – przedstawiciele środowisk filmowych z wielu krajów. 

Filmy nominowane w kategorii Najlepszy Film Polski

  • „Ja i mój tata” reż. Aleksander Pietrzak
  • „Nie sądzić” reż. Magdalena Lubańska, Pawlina Carlucci Sforza
  • „My name is Julita” reż. Filip Dzierżawski
  • „Myszy i szczury” reż. Kacper Anuszewski
  • „Rytuał” reż. Zbigniew Czapla

Pełny program  znajduje się na stronie: www.grandoff.eu/index.php/pl/.

Pokazy nagrodzonych filmów w ponad 70 miastach

Tydzień po warszawskim przeglądzie nagrodzone filmy prezentowane będą w ponad 70 miastach Polski. 

Wydarzenie jest współfinansowane przez PISF – Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Na podstawie materiałów organizatora 

 

 

Grand Off 2016 Więcej Grand Off 2016 9. Festiwal Grand Off Więcej 9. Festiwal Grand Off 8. Festiwal Grand Off Więcej 8. Festiwal Grand Off 7. edycja Grand OFF Więcej 7. edycja Grand OFF 6. edycja Grand Off Więcej 6. edycja Grand Off 5. edycja festiwalu Grand Off Więcej 5. edycja festiwalu Grand Off

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.legalnakultura.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie