Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Krakowskie Przedmieście 21/23
00-071 Warszawa

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 42 10 130
fax: + 48 22 42 10 241
e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 42 10 189
e-mail: rzecznik@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Filmowa zbiórka na 26. finał WOŚP

Filmowa zbiórka na 26. finał WOŚP

Filmowa zbiórka na 26. finał WOŚP

7 grudnia 2017    
Polski Instytut Sztuki Filmowej po raz siódmy będzie koordynował filmowe aukcje na rzecz Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

POLECANE

Filmowa zbiórka na 26. finał WOŚP

Polski Instytut Sztuki Filmowej po raz siódmy będzie koordynował filmowe aukcje na rzecz Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Zachęcamy Państwa – przedstawicieli środowiska filmowego – do przekazywania na aukcje przedmiotów i przeżyć związanych z polskim kinem. W ciągu sześciu ostatnich lat Orkiestra zebrała dzięki Państwu ponad 188 tysięcy złotych (188 268,08).

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 14 stycznia 2018, a jego celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. PISF będzie koordynował aukcje przedmiotów związanych z polskim kinem i wydarzeniami filmowymi w specjalnym serwisie aukcyjnym WOŚP - Allegro. Licytacje rozpoczną się pod koniec grudnia i potrwają do połowy stycznia. Zwycięzcy aukcji będą wpłacać pieniądze bezpośrednio na konto Fundacji WOŚP.

Przedmioty i przeżycia związane z polskim filmem

Zachęcamy Państwa do przekazywania pamiątek związanych z polskim kinem - rekwizytów, kostiumów, zaproszeń na premiery, roboczych scenariuszy, karnetów na festiwale, plakatów czy albumów z autografami. Coraz większym powodzeniem cieszą się przeżycia filmowe – wizyta na planie zdjęciowym lub zwiedzanie wytwórni filmowej, możliwość zagrania epizodu w filmie lub zjedzenia kolacji z rozpoznawalnym artystą. Czekamy na Państwa propozycje!

Podczas ostatniego Finału Orkiestry, w 84 koordynowanych przez PISF aukcjach, udało się zebrać 58 837,57 zł. Za największe kwoty wylicytowane zostały: kolacja z Agnieszką Holland w Restauracji „Kultura”, klaps i album od Wojciecha Smarzowskiego oraz klaps Allana Starskiego z filmu „Danton”.

Podsumowanie poprzedniej akcji znajdą Państwo na stronie www.pisf.pl/aktualnosci/wiadomosci/ponad-58-tysiecy-zlotych-na-rzecz-wosp.

Zbiórkę koordynuje Kalina Cybulska, tel. 695 363 354, mail: kalina.cybulska@pisf.pl.  

Ponad 58 tysięcy złotych na rzecz WOŚP Więcej Ponad 58 tysięcy złotych na rzecz WOŚP Ponad 32 tysiące złotych na rzecz WOŚP Więcej Ponad 32 tysiące złotych na rzecz WOŚP Ponad 25 tysięcy złotych na rzecz WOŚP Więcej Ponad 25 tysięcy złotych na rzecz WOŚP

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.legalnakultura.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie