Przejdź do treści
Wersja dostępna
A A A
Kontakt
Adress Adres:
ul. Krakowskie Przedmieście 21/23
00-071 Warszawa

Contact Kontakt:
tel: + 48 22 42 10 130
fax: + 48 22 42 10 241
e-mail: pisf@pisf.pl

Contact Kontakt dla dziennikarzy:
tel: +48 22 42 10 189
e-mail: rzecznik@pisf.pl
PL
PL EN
PL
PL EN

Ale Kino! Industry Pro - zgłoszenia

plakat wydarzenia

Ale Kino! Industry Pro - zgłoszenia

27 października 2017    
Ale Kino! Industry Pro to wydarzenie towarzyszące 35. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmów Młodego Widza Ale Kino! w Poznaniu (3-10.12.2017).

Ale Kino! Industry Pro - zgłoszenia

Ale Kino! Industry Pro to wydarzenie towarzyszące 35. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmów Młodego Widza Ale Kino! w Poznaniu (3-10.12.2017).

Projekt ma charakter edukacyjny, adresowany jest przede wszystkim do studentów szkół filmowych i artystycznych, zainteresowanych rozwojem rynku filmowego dla młodego widza. Industry Pro to cykl spotkań z profesjonalistami.

Organizatorzy zapraszają do udziału w wykładach oraz spotkaniach z twórcami filmów dla młodego widza. Głównym wydarzeniem w ramach Industry Pro będzie spotkanie z Masterem – znanym artystą filmowym. Podzieli się on z uczestnikami swoją unikatową wiedzą i doświadczeniem. Odbędą się również wykłady zaproszonych twórców filmów dla dzieci i młodzieży, którzy prezentować będą swoje produkcje podczas Festiwalu.

Nowością w tegorocznym harmonogramie Industry Pro będą Śniadania Mistrzów – czyli okazja do indywidualnej rozmowy z wybranym twórcą. Wierzymy, że będą to istotne i wzbogacające spotkania.

W programie:

  • Master Class. Lekcja mistrzowska z wybitnym twórcą filmu dla dzieci. Ogłoszenie nazwiska wkrótce
  • Mini Master Classes. Wykłady specjalistyczne innych twórców prezentujących swoje filmy podczas festiwalu
  • Polish Films in Development. Prezentacja projektów polskich filmów dla dzieci i młodzieży, znajdujących się obecnie w różnych fazach rozwoju. Spotkania z ich autorami
  • Polish Must Sees. Biblioteka zawierająca nowości polskiego kina, w formie DVD lub odpowiednich linków internetowych, dostępna non stop dla uczestników projektu. Wszystkie filmy prezentowane będą w wersji z napisami angielskimi
  • Śniadania Mistrzów. Poranne, indywidualne spotkania przy kawie z wybranymi twórcami filmów dla młodego widza.

Decyduje kolejność zgłoszeń 

Program prowadzony będzie w języku angielskim. W ramach projektu organizatorzy zapewnią uczestnikom 3 noclegi od 7 do 10 grudnia 2017. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia: klaudia.lewczuk@ferment.com.pl – w treści maila należy wpisać imię, nazwisko oraz numer telefonu.
Wpisowe: 50 zł. Wpłata jest potwierdzeniem uczestnictwa.

Wydarzenie ze wsparciem PISF

Ale Kino! Industry Pro odbędzie się w dniach 7-9 grudnia. Wydarzenie jest współfinansowane przez Polski Instytut Sztuki Filmowej. 

Informacja prasowa 

Serwisy partnerskie:

Link do strony http://kreatywna-europa.eu, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.studiomunka.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.mkidn.gov.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishdocs.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmneweurope.com/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.audiowizualni.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.pl.isan.org/pl/index.htm, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://doclab.pl/pl_PL/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.c-kino.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishshorts.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sfp.org.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.kinastudyjne.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.polishanimations.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.sara.kipa.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.scriptpro.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.filmpolski.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.legalnakultura.pl/pl, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://www.wfdif.pl/pl/edukacja-filmowa/wytwornia-scenariuszy, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://filmcommissionpoland.pl/, otwiera się w nowym oknie Link do strony http://polishdirectors.com/, otwiera się w nowym oknie